Lakiernik samochodowy
Lakiernik samochodowy Dąbrowa Górnicza

Blacharstwo i lakiernictwo dąbrowa górnicza

Blacharstwo i lakiernictwo Dąbrowa Górnicza

Posiadamy nowoczesną halę napraw blacharskich, wyposażoną w profesjonalne urządzenia, dlatego nasz doświadczony zespół blacharzy jest w stanie naprawić każde uszkodzenie oraz sprostać każdej likwidacji szkód komunikacyjnych.  Jesteśmy wyposażeni w profesjonalną ramę do naprawy podwozi samochodowych, dzięki czemu każdy pojazd jest naprawiany zgodnie z wytycznymi producenta. Dodatkowo jesteśmy wyposażeni w nowoczesny i profesjonalny spotter blacharski oraz zestaw narzędzi do wyciągania wgnieceń w uszkodzonych karoseriach.

Na wyposażeniu naszego działu blacharsko lakierniczego posiadamy własne nowocześnie wyposażone zaplecze lakiernicze oraz nowoczesną komorę lakierniczą, która jest przygotowana do świadczenia usług na najwyższym poziomie.  Nasi doświadczeni lakiernicy samochodowi są w stanie zapewnić idealną powłokę na każdym elemencie pojazdu. Stosujemy nowoczesne i najwyższej klasy lakiery oraz chemię do napraw lakierniczych. Dzięki nowocześnie wyposażonym stanowiskom jesteśmy w stanie każdą naprawę wykonać w optymalnym czasie zachowując najwyższą jakość wykonywanych usług. Posiadając nowoczesną komorę lakierniczą spełniamy najwyższe normy oraz wytyczne w ochronie środowiska.

Nasz doświadczony zespół blacharsko-lakierniczy, który posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach blacharskich, lakierniczych oraz w likwidowaniu szkód komunikacyjnych dzięki wielu szkoleniom jest gotowy aby sprostać nawet najbardziej skomplikowanym naprawom oraz uszkodzeniom pojazdów naszych klientów. Po każdej naprawie pojazd przechodzi szczegółową kontrolę jakości. Mamy dzięki temu przede wszystkim pewność że każda naprawa jest wykonana dokładnie oraz starannie.

 

Sprawdź inne nasze usługi

Likwidacja szkód komunikacyjnych Dąbrowa Górnicza
Likwidacja Szkód Komunikacyjnych
Lakiernik samochodowy
Blacharstwo I Lakiernictwo
warsztat samochodowy Dąbrowa Górnicza
Mechanika Pojazdowa
Check
Diagnostyka I Elektromechanika
Wulkanizacja Dąbrowa Górnicza
Wulkanizacja I Magazyn Opon
Autoklimatyzacja
Serwis Klimatyzacji

Dane Adresowe

SERWIS STOSIO
ul. Nowocmentarna 5
41-300 Dąbrowa Górnicza
511945131 601417694

Media Społecznościowe

Dojazd